Šampón Posejvlas s micelami ligurčeka. Proti vypadávaniu vlasov.

98 hodnotení
 
 • 1 z 3

Šampón Posejvlas s micelami ligurčeka je prírodný šampón s liečivými a estetickými účinkami. Liečebný účinok šampónu je vyzvaný micelárnym komplexom z prírodného výťažku z koreňa ligurčeka lekárskeho a rastlinných zložiek, ktoré napomáhajú obnove výživy a prekrvenia vlasového folikulu a zabraňujú tým vypadávaniu vlasov. Estetický účinok šampónu sa prejavuje v dôsledku harmonického účinku prírodných zložiek na korienky vlasov a vlasovú dreň.

Dostupnosť Vypredané
Bežná cena €14
Ušetríte €1,51 (–10 %)
€12,49    
Kód tovaru 42
Značka Sašera-med
Kategória Šampóny
Záruka 2 roky
 

Posejvlas s micelami ligurčeka je prírodny šampón, ktorý neobsahuje umelé alebo syntetické zložky a konzervanty. Šampón má intenzívny regeneračný účinok na stav a funkcie vlasových korienkov a vlasovej taštičky. Pravidelné používanie šampónu napomáha: 

 • zlepšeniu prekrvenia vlasového folikulu; 

 • zvýšeniu postupu živín do vlasového folikulu; 

 • aktivizácii funkcií a stavu vlasového folikulu, regenerácii výmenných procesov vo vlasovom korienku a odstráneniu difúznej alopécie; 

 • zvýšeniu objemu bunkovej hmoty vo vlasovej cibulke a aktivizácii rastu vlasov; 

 • zlepšeniu štruktúry keratínovej vrstvy, obnove blesku a pružnosti vlasov; 

 • normalizácii úrovne vlhkosti v keratínovej vrstve; 

 • zlepšeniu elastických vlastností a pevnosti keratínovej vrstvy vlasov. 

Prírodné bioaktívne látky v šampóne komplexne pôsobia na dysfunkciu vlasového folikulu a procesy difúznej alopécie (intenzívne vypadávanie vlasov na celom povrchu pokožky hlavy). Liečebný účinok šampónu proti vypadávaniu vlasov bol dokázaný počas klinických skúšok, ktoré absolvovali muži a ženy vo veku od 25 do 50 rokov s diagnózou difúznej alopécie rôznych štádií. Na základe výsledkov skúšok u 80% žien a 75% mužov bolo zaznamenané zníženie intenzívnosti vypadávania vlasov, u 30% žien a 20% mužov došlo k odstráneniu ohnísk difúznej alopécie. 100% respondenov zaznamenalo nasledovné estetické zmeny ako výsledok používania šampónu: 

 • zlepšenie pevnosti vlasov; 

 • odstránenie suchosli a lámavosti; 

 • regenerácia farby; 

 • zníženie počtu šedivých vlasov; 

 • zlepšenie pružnosti vlasov; 

 • odstránenie lámajúcich sa končekov vlasov. 

Zloženie: voda, výťažok z plodov mydlového stromu, prírodný výťažok z koreňov ligurčeka lekárskeho, prírodná šťava z koreňov lopúcha veľkého, prírodný výťažok z byliny žihľavy dvojdomej, prírodný výťažok z kvietkov ďateliny lúčnej, prírodný výťažok z kôry duba obyčajného, prírodný výťažok z kvetov nechtíka lekárskeho, prírodný výťažok z pakoreňa puškvorca močiarneho, prírodný výťažok z ľubovníka prederavelého, prírodný výťažok z plodov gaštanu sladkého, prírodný výťažok zo semien horčice, ricínový olej, konopný olej, olej zo semien klinčeka, olej z plodov rakytníka, taurín, lyzín, D-panthenol, arginín, glycín, alanín, casorceum olej, esenciálny olej z čajovníka, esenciálny harmančekový olej, esenciálny levanduľový olej.

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo šampónu na vlasy a korienky vlasov, ľahkými masážnymi pohybmi rozotrite šampón po celej dĺžke vlasov a kože hlavy, potom šampón zmyte teplou vodou. Pre zvýšenie účinku sa doporučuje používať šampón každý deň počas 30 dní. Šampón môžte používať pre každodennú starostlivosť o vlasy akúkoľvek dlhú dobu.

Hypoalergénny. Dermatologicky testované.

Kontraindikácie: možná individuálna alergická reakcia na niektoré zložky šampónu. 

Podmienky skladovania: skladovať pri teplote od 0 do 25 °С. 

Doba trvanlivosti: 3 roky. Po otvorení skladovať nie viac ako 12 mesiacov. 

Pozor! Prírodný produkt. Je možné vypadnutie prirodzenej usadeniny a opalescencia, ktoré nevpývajú na kvalitu produktu. V prípade usadeniny pred použitím šampón pretrepať. 

Ak vás trápi vypadávanie vlasov, vyskúšajte Posejvlas s micelami ligurčeka lekárskeho.

Objem: 250 ml