Doprava a platobné podmienky

Doprava a platobné podmienky

Podmienkou rýchleho a spoľahlivého doručenia je bezchybné vyplnenie Vašich údajov. Pokiaľ napríklad zadáte chybne emailovu adresu, neobdržíte potvrdzovací email o uskutočnenom nákupe. Riadnym vyplnením predídete možným komplikáciám s dodaním Vášho objednaného tovaru.

Ako môžete u nás platiť?

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

Dobierka - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi, kuriérovi (Slovenská pošta) alebo na pošte.

Bankový prevod - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.

Číslo účtu vo forme IBAN: SK94 8330 0000 0020 1703 399

Číslo účtu: 201703399

Pri objednávkach z Českej republiky prijímame platby iba bankovým prevodom. 

Hotovosť – pri osobnom odbere.

Internetbanking – môžete využiť možnosť platenie internetbankingu cez Vašu banku.

 

Dodacie podmienky

Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Internetový obchod www.sibircanka.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom:

  • kuriér Slovenské pošty - doručenie zásielky do 2 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke . V prípade, ak Vás nezastihne kuriér Slovenskej pošty na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.
  • Dobierka – poštou - prostredníctvom Slovenskej pošty. Pri tomto spôsobe doručenia môžete očakávať dobierku za 2 až 4 dni
  • Osobný odber 
  • Česká pošta

 

Cenník Slovenskej pošty :

Zásielka podaná ako Doporučený list 1. triedy

hmotnosť                            prevodom na účet                 na dobierku

list od 50g - 1000 g                         3,00 €                                3,50 €

 

Slovenská pošta Expres zásielka - 6,50 € (dobierka)

                                             - 6,00 € (prevodom)

 

Na tovar, ktorý Vám zasielame z elektronického obchodu www.sibircanka.sk si neúčtujeme balné.

Zmena adresy pre dodanie zásielky

V prípade že sa vyskytne situácia, kedy budete potrebovať dodať tovar na inú adresu akú ste uviedli v objednávke, ihneď nás kontaktujte na info@sibirčanka.sk alebo telefonicky na čísle  0907 202 929 V prípade, že zásielka nie je vyexpedovaná pošleme Vám ju na požadovanú adresu.

Prevzatie tovaru

Pri prevzatí tovaru bude pracovník pošty alebo prepravná firma požadovať od Vás podpis o potvrdení prevzatí tovaru. V prípade, že si nebudete môcť prevziať tovar osobne, zaistite si prevzatie tovaru inou oprávnenou osobou alebo zmeňte u príslušnej objednávky adresu pre dodanie tovaru, tak aby ste si mohli tovar prevziať osobne. Pre vyzdvihnutie tovaru na Slovenskej pošte budete potrebovať Občiansky preukaz.

Poškodená zásielka

Pri preberaní tovaru si dôkladne prekontrolujte stav prebratej zásielky a v prípade poškodenia ihneď urobte s dopravcom záznam o poškodení zásielky a bezodkladne nás kontaktujte na email: info@sibircanka.sk, alebo telefonicky: 0907 202 929